کد خبر:2884
پ

نهالکاری همگانی برای ایرانی سبز/تصاویر نهالکاری خود را به منابع طبیعی اشتهارد ارسال کنید

حسین نعمائی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اشتهارد در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: حفظ منابع طبیعی به عنوان جهادی عظیم در راستای توسعه پایدار و توجه به نسل فعلی و آتی کشور به شمار می رود و از تقدس و ارزش والایی برخوردار است. ما درختان را […]

حسین نعمائی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اشتهارد در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: حفظ منابع طبیعی به عنوان جهادی عظیم در راستای توسعه پایدار و توجه به نسل فعلی و آتی کشور به شمار می رود و از تقدس و ارزش والایی برخوردار است. ما درختان را به مثابه موهبتی الهی ارج می نهیم و در پاسداشت، نکوداشت و حفاظت از درختان و محیط زیست و عرصه های ملی همواره پیشرو بوده ایم و پیشگام خواهیم بود.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اشتهارد ضمن تبریک فرارسیدن هفته منابع طبیعی با شعار نهالکاری همگانی برای ایرانی سبز مطرح کرد: پیش از این برای اجرای برنامه‌های متنوع در زمینه درختکاری با محوریت جوامع محلی و ورزشی، روستائیان، شهروندان، ارگان های دولتی، مدارس و گروه های دوستدار طبیعت برنامه‌ریزی شده بود.

وی افزود: اما با توجه به شرایط موجود در خصوص انتشار ویروس کرونا و نگرانی از سرعت انتقال و انتشار آن طی چند روز آینده و به استناد دستورالعمل های متعدد از جمله دستورالعمل ستاد مدیریت بحران استانداری و مصوبات شوراهای هماهنگی مدیریت بحران فرمانداری شهرستان ها که در آن برگزاری تمام جلسات و مراسم ها ممنوع اعلام شده، به منظور حفظ سلامت مردم و همکاران تمام برنامه ها، جشن ها و مراسم های این هفته لغو شده و برنامه های پیش بینی شده امسال به مناسبت های مختلف به سال آینده موکول خواهد شد.

نعمائی ضمن آرزوی سلامتی برای تمام مردم کشور اظهار کرد: بر این اساس تمام اقدامات و فعالیت‌های هفته منابع طبیعی سال جاری با رویکرد فرهنگ سازی در زمینه حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی و از طریق شبکه‌های مجازی و رسانه‌های ارتباط جمعی پیگیری خواهد شد. از تمام همشهریان عزیز تقاضا می شود فیلم ها و تصاویر مربوط به کاشت نهال خود را به شماره ۰۹۰۳۲۳۶۵۷۹۰ ارسال کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری