کد خبر:2517
پ

نظم و امنیت کامل بر انتخابات البرز حکم فرما است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز عصر امروز در بازدید از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ گفت: امروز با تمهیدات در نظر گرفته شده مردم در جای جای استان البرز می توانند به شعب اخذ رای دسترسی پیدا کنند و این شور انتخاباتی را به رخ دشمنان بکشند. استاندار البرز ادامه داد: […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز عصر امروز در بازدید از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ گفت: امروز با تمهیدات در نظر گرفته شده مردم در جای جای استان البرز می توانند به شعب اخذ رای دسترسی پیدا کنند و این شور انتخاباتی را به رخ دشمنان بکشند.

استاندار البرز ادامه داد: ملت ایران اسلامی بار دیگر در عرصه سرنوشت ساز انتخابات با آرمان های نظام اسلامی تجدید بیعت کردند و با حضور پرشور خود مهر باطل بر نقشه های شوم دشمنان زدند. این حضور پرشور موجب اقتدار و امنیت هرچه بیشتر نظام اسلامی می شود و باید با همراهی هرچه بیشتر مسئولان در حل مشکلات کشور گام برداشت.

وی خاطرنشان کرد: در بازدید از حوزه های انتخابیه استان البرز در شهرستان های این استان انتخابات در کمال آرامش در حال برگزاری است و تا ساعت ۲۰ تمدید شده است. ناظران و بازرسان و کسانی که مسئولیت دارند با حوصله و شکیبایی کامل مشغول کار هستند و از کسانی که قصد رای دادن دارند تقاضا می شود این اقدام را به ساعات پایانی انتخابات موکول نکنند. با توجه به حضور پرشور مردم در صورت نیاز جزو استان هایی خواهیم بود که درخواست تمدید می دهیم.

شایان ذکر است استاندار البرز در بازدید میدانی خود علاوه بر شعب اخذ رای شهرستان ساوجبلاغ از شعب اخذ رای شهرستان های نظرآباد و اشتهارد نیز بازدید به عمل آورد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری