کد خبر:3363
پ

نظارت بر نحوه اجرای «طرح فاصله گذاری اجتماعی»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، حسن مددی، دادستان عمومی و انقلاب کرج در خصوص اجرای «طرح فاصله گذاری اجتماعی و کنترل ورودی و خروجی شهرهای استان» گفت: کیفیت نحوه اجرای این طرح در ستاد استانی کرونا به تصویب رسیده است و عوامل اجرایی و انتظامی مکلف به ممانعت از ورود افراد غیربومی به […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، حسن مددی، دادستان عمومی و انقلاب کرج در خصوص اجرای «طرح فاصله گذاری اجتماعی و کنترل ورودی و خروجی شهرهای استان» گفت: کیفیت نحوه اجرای این طرح در ستاد استانی کرونا به تصویب رسیده است و عوامل اجرایی و انتظامی مکلف به ممانعت از ورود افراد غیربومی به استان و جلوگیری از خروج افراد بومی شده اند.

دادستان عمومی و انقلاب کرج ادامه داد: رئیس کل دادگستری استان البرز برای نظارت دقیق تر و بیشتر بر اجرای این طرح به تمام رؤسای دادگستری ها و دادستان ها دستور داده به صورت تصادفی و اعلام نشده در محل های اجرای طرح حاضر شوند و ضمن بازدید میدانی در جریان نحوه اجرای این طرح قرار گیرند.

وی بیان کرد: این دستور به تمام مدیران قضایی استان ابلاغ شده و گزارش این بازدیدها به دادستان مرکز استان ارائه خواهد شد تا پس از انعکاس به رئیس کل دادگستری استان البرز تصمیمات مقتضی اخذ شود. البرزی ها به منظور همراهی در اجرای این طرح و ریشه کن کردن کرونا، از ترددهای غیرضروری در سطح شهر اجتناب کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری