کد خبر:4065
پ

موافقت دولت با مشارکت در تکمیل پروژه کمربند شمالی کرج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور صبح امروز در دیدار با استاندار البرز و شهردار کرج با اشاره به اینکه در این جلسه چند توافق صورت گرفت، گفت: آزادراه همت به کرج که با حضور رئیس جمهور اواخر سال گذشته افتتاح شد، جهت استفاده بهینه و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور صبح امروز در دیدار با استاندار البرز و شهردار کرج با اشاره به اینکه در این جلسه چند توافق صورت گرفت، گفت: آزادراه همت به کرج که با حضور رئیس جمهور اواخر سال گذشته افتتاح شد، جهت استفاده بهینه و توزیع ترافیک به پروژه مکمل کمربند شمالی کرج نیاز دارد.

وی ادامه داد: بر این اساس با شهردار کرج توافقی صورت گرفت که دولت نیز بخشی از تعهدات را در خصوص این پروژه قبول کند تا بتوانیم پیش از اتمام سال جاری کمربند شمالی کرج را به پایان برسانیم. در ارتباط با نوسازی حمل و نقل عمومی کرج نیز از سوی شهردار درخواستی مطرح شد که مورد موافقت قرار گرفت.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مطرح کرد: استاندار البرز برای تکمیل طرح ها و پروژه های استان به ویژه قطار شهری و آزادراه آبیک- چرمشهر درخواست هایی را مطرح کردند که امید است در سال ۹۹ با تزریق اعتبار لازم، این پروژه های مهم را تکمیل کنیم.

وی گفت: امید است با تکمیل این پروژه ترافیک را از درون کرج به کمربند شمالی کرج و آزادراه تهران – قزوین هدایت کنیم. برای اینکه بتوانیم از پروژه همت بهترین بهره برداری را داشته باشیم درصدد تسریع در تکمیل کمربند شمالی کرج هستیم و توافقات لازم نیز صورت گرفته است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری