کد خبر:4734
پ

مرکز نیکوکاری «سرو ماندگار» در استان البرز افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، یکصد و شصت و یکمین مرکز نیکوکاری در استان البرز ویژه جامعه بسیج مداحان استان با عنوان «سرو ماندگار» با حضور جمعی از مداحان و شاعران اهل بیت علیهم السلام، سردار ارجونی رئیس سازمان بسیج مداحان کشور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز و رئیس کمیته […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، یکصد و شصت و یکمین مرکز نیکوکاری در استان البرز ویژه جامعه بسیج مداحان استان با عنوان «سرو ماندگار» با حضور جمعی از مداحان و شاعران اهل بیت علیهم السلام، سردار ارجونی رئیس سازمان بسیج مداحان کشور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز و رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کرج راه اندازی شد.

مراکز نیکوکاری کمیته امداد را در راستای سوق دادن کمک های خیرین به نیازمندان واقعی را یاری می‌کنند و تاکنون نیز کمک های خوبی در این زمینه داشته اند و گره گشای مشکلات بسیاری از نیازمندان استان بوده اند. با توجه به ظرفیت های جامعه مداحان، افتتاح مرکز نیکوکاری سرو ماندگار می تواند بسیار کمک کننده باشد.

این مرکز می‌تواند با استفاده از پایگاه‌‌های مذهبی در زمینه ترویج فرهنگ خیر و احسان الگوسازی کند و با توجه به مولفه‌ها و آموزه‌های فرهنگی موجود در فرهنگ اهل بیت (ع) مداحان می‌توانند در زمینه هدایت کمک‌های خیرین به سمت نیازهای اولویت‌دار محرومین کمک کنند.

امروز یک تجمع مردمی در جامعه بسیج مداحان استان البرز شکل گرفته است که با هم افزایی و همراهی کمیته امداد ضمن شناسایی دقیق افراد نیازمند و تجمیع امکانات مردمی خدمات ویژه‌ای را به نیازمندان ارائه خواهد کرد.

گفتنی است در این مراسم طی حکمی ابراهیم نوروزی فر، مسئول سازمان بسیج مداحان استان البرز به عنوان رئیس هیأت عامل و علیرضا ایزدی، محمد هادی مطیعی، علی علی اکبری و خانم هادی به عنوان اعضای هیأت مدیره مرکز نیکوکاری سرو ماندگار استان البرز منصوب شدند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری