کد خبر:5664
پ

مرکز نیکوکاری رویش در استان البرز افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز در آئین افتتاح مرکز نیکوکاری رویش با تأکید بر ظرفیت مطلوب گروه‌های جهادی در کشور گفت: دفتر این مرکز نیکوکاری در مسجد امام جعفر صادق (ع) کوی کارمندان شمالی واقع‌شده و بناست در تعامل و هم‌افزایی با […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز در آئین افتتاح مرکز نیکوکاری رویش با تأکید بر ظرفیت مطلوب گروه‌های جهادی در کشور گفت: دفتر این مرکز نیکوکاری در مسجد امام جعفر صادق (ع) کوی کارمندان شمالی واقع‌شده و بناست در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد البرز به نیازمندان خدمت‌رسانی کند.

وی با اشاره به اینکه این گروه جهادی در مسجد امام جعفر صادق (ع) پیش از شیوع کرونا نیز به نیازمندان خدمت‌رسانی می کرد، افزود: هدف اصلی این مرکز توسعه مشارکت و حضور مستقیم جهادگران، مردم و خیران در برنامه‌های فقرزدایی است. مراکز نیکوکاری، پایگاه‌های مردمی توسعه خیر و احسان در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

محمدی فرد بیان کرد: مرکز نیکوکاری رویش با هدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های خیر و احسان به‌منظور ارائه خدمات اجتماعی، کاهش آسیب‌های اجتماعی و سایر مسائل مرتبط با نیازمندان افتتاح شد. ۸ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در البرز از خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند که مراکز نیکوکاری ظرفیت خوبی برای تهیه تبلت و گوشی تلفن همراه هوشمند برای آن ها در زمان شیوع بیماری کرونا و آموزشی مجازی است.

انتهای پیام/ علی سلیم نژاد

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری