کد خبر:2369
پ

مرکز نیکوکاری تخصصی غربالگری شهید سبحانی در البرز افتتاح شد

مرکز نیکوکاری تخصصی شهید سبحانی با هدف ارائه خدمات پیشگیری و تشخیص سرطان به نیازمندان با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی، کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز و خانواده شهید سبحانی افتتاح شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز پیش از ظهر امروز […]

مرکز نیکوکاری تخصصی شهید سبحانی با هدف ارائه خدمات پیشگیری و تشخیص سرطان به نیازمندان با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی، کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز و خانواده شهید سبحانی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز پیش از ظهر امروز در آئین افتتاح مرکز نیکوکاری قلب سلیم با تأکید بر اینکه شهدا زنده و اثرگذار هستند و ما کماکان مدیون شهدا هستیم، گفت: مرکز نیکوکاری تخصصی شهید سبحانی به همت همسر و فرزندان نیکوکار شهید والامقام سبحانی با هدف ارائه خدمات تشخیص، پیشگیری و انجام اقدامات درمانی به خانوارهای محروم تحت حمایت کمیته امداد و سایر نیازمندان راه‌اندازی شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز ضمن ابراز امیدواری از اینکه مرکز نیکوکاری تخصصی شهید سبحانی در آینده منشأ خیر و برکت در استان خواهد بود، عنوان کرد: حدود ۷۵ درصد از جمعیت مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز را بانوان تشکیل می‌دهند که انجام خدمات غربالگری سرطان برای این طیف وسیع از مددجویان امری ضروری محسوب می شود.

حسین کریم، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز نیز با اشاره به اینکه در شرایط اقتصادی کنونی کشور بیش از هر زمان دیگری نیازمند مهربانی است ، اذعان کرد: در حوزه درمان نیازمندان بجای اینکه جزیره‌ای عمل کنیم بهتر است با کمک کمیته امداد و خیران زنجیره خیر را به هم وصل و این مسیر پیشگیری، تشخیص و درمان را با جدیت طی کنیم.

سبحانی، فرزند شهید و رئیس مرکز نیکوکاری شهید سبحانی ضمن تقدیر از دانشگاه علوم پزشکی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و خیران برای تأمین منابع و اخذ مجوزهای لازم این مرکز اظهار کرد: دستگاه‌های سونوگرافی پیشرفته و کولونوسکوپی تهیه‌ شده و درصدد هستیم در آینده نزدیک دستگاه‌های آندوسکوپی را نیز فراهم کنیم.

در پایان این مراسم همسر شهید سبحانی با اشاره به وصیت شهید سبحانی در خصوص تربیت قرآنی فرزندانش خاطرنشان کرد: قلب این شهید برای مستضعفین می‌تپید و امروز خوشحالم که فرزندانم به وصیت پدر شهیدشان عمل کردند و عامل به قرآن شدند.

انتهای پیام/ علی سلیم نژاد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری