کد خبر:3236
پ

مردم از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند

مرتضی صدرنژاد، قهرمان اتومبیلرانی کشور و سفیر ایمنی جاده ها در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید گفت: عده ای از هموطنان با آغاز تعطیلات، کوله بار سفر بسته اند و حجم قابل توجهی از تردد خودروهای شخصی با آغاز سفرهای نوروزی رقم خورده است. قهرمان اتومبیلرانی […]

مرتضی صدرنژاد، قهرمان اتومبیلرانی کشور و سفیر ایمنی جاده ها در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید گفت: عده ای از هموطنان با آغاز تعطیلات، کوله بار سفر بسته اند و حجم قابل توجهی از تردد خودروهای شخصی با آغاز سفرهای نوروزی رقم خورده است.

قهرمان اتومبیلرانی کشور و سفیر ایمنی جاده ها بیان کرد: مردم عزیز تنها با خارج نشدن از منزل، موکول کردن دید و بازدیدهای نوروزی به زمانی دیگر و بالاخص خودداری جدی از هرگونه سفر غیرضروری می توانند به حفظ سلامت خود و خانواده و همچنین کاهش خسارت‌های ناشی از شیوع ویروس کووید ۱۹ کمک کنند.

صدرنژاد اظهار کرد: مهمترین راه، اقدام همگانی و مردمی برای کاهش شتاب ابتلا، پیشگیری با ماندن در خانه و قطع کردن زنجیره اتصال به بیماران کرونا است. امیدواریم با ماندن در منازل که در حال حاضر امن‌ترین مکان به شمار می روند به قطع زنجیره شیوع بیماری کمک کنیم و با همدلی و عزم ملی بیماری کرونا را شکست دهیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری