کد خبر:2637
پ

انبار ماسک در کرج کشف شد/محکومیت ۳ میلیارد ریالی قاچاقچی سوخت در البرز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی اکبر مختاری، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز در مورد نظارت بر تهیه و توزیع ماسک و اقلام بهداشتی ضد عفونی کننده در استان البرز گفت: یک انبار کوچک ماسک در کرج و حدود ۸۰ کارتن ماسک‌های معمولی و فیلتر دار n 95  از این انبار کشف شد. […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی اکبر مختاری، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز در مورد نظارت بر تهیه و توزیع ماسک و اقلام بهداشتی ضد عفونی کننده در استان البرز گفت: یک انبار کوچک ماسک در کرج و حدود ۸۰ کارتن ماسک‌های معمولی و فیلتر دار n 95  از این انبار کشف شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با بیان اینکه ماسک‌های کشف شده در همان محل در اختیار مردم قرار گرفت، عنوان کرد: با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز این ماسک‌ها به قیمت مصوب و واقعی در اختیار مردم قرار گرفت.

مختاری با بیان اینکه نوع رفتار تعزیرات با افرادی که ماسک و وسایل مورد نیاز مردم را احتکار کنند سختگیرانه است، اظهار کرد: این اقلام کشف شده با هماهنگی و دستور دادستان کرج در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

کشف ۲۶ هزار لیتر سوخت قاچاق

وی همچنین مطرح کرد: مأمورین پلیس آگاهی نیروی انتظامی شهرستان اشتهارد در گشت روزانه خود ضمن بازرسی و توقیف یک دستگاه خودروی تانکر مقدار ۲۶ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف کردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز افزود: با رسیدگی به پرونده در شعب تعزیرات حکومتی کرج، با توجه به مستندات موجود در پرونده، متخلف علاوه بر ضبط سوخت مکشوفه و پرداخت سه میلیارد و ۹۶۳  میلیون و ۳۰۰ هزار ریال جزای نقدی در حق دولت و ضبط سوخت مکشوفه محکوم شد.

محکومیت دو میلیارد ریالی قاچاقچی لوازم آرایشی و بهداشتی در کرج

وی از محکومیت دو میلیارد و ۸۵ میلیون ریالی قاچاقچی لوازم آرایشی و بهداشتی در کرج نیر خبر داد و مطرح کرد: در پی گشت اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی استان البرز و گزارش بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مبنی دپو و عرضه خارج از شبکه لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی قاچاق پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به این اداره کل ارسال شد.

مختاری بیان کرد: شعبه هفتم ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز استان با بررسی و اخذ نظرات کارشناسی از دستگاه‌های مربوطه و با عنایت به آخرین دفاعیات متهم، حکم به ضبط محموله مکشوفه صادر و متهم به پرداخت دو میلیارد و ۸۵ میلیون و ۱۲۷ هزار و ۲۱۴ ریال جزای نقدی در حق صندوق محکوم شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری