کد خبر:4442
پ

محکومیت ۱۹ میلیارد ریالی قاچاقچی خودرو در کرج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی اکبر مختاری، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز گفت: عوامل مبارزه با قاچاق نیروی انتظامی استان حین بازرسی از خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی X6BMW مظنون شدند و پس از توقف خودرو و تشکیل پرونده مراتب را به اداره کل تعزیرات اعلام کردند. وی ادامه داد: موضوع […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی اکبر مختاری، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز گفت: عوامل مبارزه با قاچاق نیروی انتظامی استان حین بازرسی از خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی X6BMW مظنون شدند و پس از توقف خودرو و تشکیل پرونده مراتب را به اداره کل تعزیرات اعلام کردند.

وی ادامه داد: موضوع جهت رسیدگی به شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی ارجاع شد و شعبه رسیدگی کننده پس از بررسی، متهم را علاوه بر ضبط خودرو به پرداخت جزای نقدی به مبلغ ۱۹ میلیارد و ۳۸۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از بارسی مأمورین مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی استان از یک انبار در ماهدشت و کشف و توقیف پوشاک به ظن قاچاق خبر داد و افزود: پرونده قضائی در این خصوص تشکیل و جهت رسیدگی به شعب اداره کل تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

مختاری بیان کرد: شعبه با توجه به گزارش مرجع شاکی و دفاعیات غیرموجه متهم که از اتباع خارجی بود، وی را علاوه بر ضبط کالای قاچاق به پرداخت جزای نقدی به مبلغ ۵۳ میلیارد و ۹۳۲ میلیون و ۱۳۴ هزار و ۷۶۴ ریال در حقوق دولت و ضبط کالای مکشوفه محکوم کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری