کد خبر:5176
پ

محدودیت های کرونایی در کرج برای چهارمین هفته کاری تمدید شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، غفور قاسم پور، معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج از تمدید محدودیت های کرونایی برای چهارمین هفته کاری در این شهرستان خبر داد و گفت: این تصمیم به دلیل قرارگرفتن کرج در وضعیت قرمز اتخاذ شده است. براین اساس محدودیت هایی که پیش تر اطلاع رسانی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، غفور قاسم پور، معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج از تمدید محدودیت های کرونایی برای چهارمین هفته کاری در این شهرستان خبر داد و گفت: این تصمیم به دلیل قرارگرفتن کرج در وضعیت قرمز اتخاذ شده است. براین اساس محدودیت هایی که پیش تر اطلاع رسانی شده بود، به مدت یک هفته دیگر از امروز شنبه ۴ مرداد لغایت ۱۰ مرداد ماه تمدید شده است.
وی افزود: در این راستا فعالیت مراکز پرخطر شامل دانشگاه ها، مدارس، حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی و حرفه ای، زبانسراها، آموزشگاه ها، کتابخانه ها، مهدکودک ها، استخرهای سرپوشیده، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه ها، باغ موزه ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی، مساجد، مصلی ها، باشگاه های ورزشی پربرخورد مانند کشتی، کاراته، جودو ، مدارس شبانه روزی، قهوه خانه ها، چایخانه ها با عرضه مواد دخانی، باغ وحش ها و شهربازی ها، مراکز تفریحی و آبی و باشگاه های ورزشی سالنی، به مدت یک هفته تعطیل هستند.
فرماندار ویژه شهرستان کرج با تأکید بر اینکه برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش نیز تا اطلاع بعدی متوقف می شود، اظهار کرد: همچنین ممنوعیت برگزاری مراسم عزا و عروسی، اجباری شدن استفاده از ماسک در ادارات، مترو، ناوگان حمل و نقل عمومی و سایر اماکن سرپوشیده از دیگر محدودیت های کرونایی در شهرستان کرج است که پیش تر اطلاع رسانی شده بود.
انتهای پیام/
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری