کد خبر:3383
پ

لغو ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری برای اشتهارد محقق شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز از لغو ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتر برای البرز خبر داد و گفت: این امر در تصویب نامه هیأت وزیران به ریاست رئیس جمهور طی نامه مشترکی از سوی وزارت صمت، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه کشور، دبیرخانه شورای عالی مناطق […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز از لغو ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتر برای البرز خبر داد و گفت: این امر در تصویب نامه هیأت وزیران به ریاست رئیس جمهور طی نامه مشترکی از سوی وزارت صمت، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه کشور، دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی با امضای معاون اول رئیس جمهور مصوب شد.

استاندار البرز با بیان اینکه این امر نویدی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید است که در البرز آغازی طوفانی داشت، افزود: با رفع ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری برای اشتهارد، شاهد تحولات بزرگی در تولید و صنعت البرز خواهیم بود که رشد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری از جمله آن ها محسوب می شود.

شهبازی مطرح کرد: از ابتدای مسئولیتم در البرز، رفع ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری برای اشتهارد را از اهم امور خود قرار داده و این امر مهم را در صدر درخواست های استان در سفر معاون اول رئیس جمهور قرار دادم. همچنین در سفرهای رئیس جمهور به استان و پیرو آن وزیر صمت و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان معین استان و همچنین رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور این درخواست مطرح و پیگیری شد.

استاندار البرز افزود: اکنون خرسندم که این نوید را به مردم البرز به ویژه تولیدکنندگان و صنعتگران فعال و پویای استان بدهم که پس از پیگیری های جدی، لغو ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری برای اشتهارد، محقق شد. اکنون صنعتگران و تولیدکنندگان می توانند با توسعه واحد‌های خود از امتیازات ویژه مالیاتی و تسهیلاتی نیز برخوردار شوند. این اقدام گامی بلند در مسیر جهش تولید به عنوان شعار سال است و این روند برای حمایت از تولید و اشتغال همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری