کد خبر:3678
پ

کمبود دستکش در جایگاه های سوخت

سید جواد حسینی، مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و کاهش تردد خودروها مصرف بنزین در استان البرز نسبت به زمان مشابه سال گذشته ٣١ درصد کاهش داشته است. وی در رابطه با […]

سید جواد حسینی، مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و کاهش تردد خودروها مصرف بنزین در استان البرز نسبت به زمان مشابه سال گذشته ٣١ درصد کاهش داشته است.

وی در رابطه با فرآیند ضدعفونی کردن جایگاه های سوخت بیان کرد: عوامل سازمان شهرداری، سپاه و بسیج در این زمینه همکاری بسیار خوبی دارند و روزانه محوطه جایگاه های سوخت و تجهیزات آن را ضدعفونی می کنند.

حسینی مطرح کرد: عوامل جایگاه ها نیز ملزم به تجهیز سکوها به دستکش هستند تا رانندگان در صورت نیاز هنگام سوخت رسانی اتومبیل خود از دستکش استفاده کنند اما متأسفانه جایگاه های سوخت با کمبود دستکش مواجه شده اند.

وی افزود: به همین دلیل جایگاه ها ملزم به استفاده از کیسه های فریزر برای استفاده رانندگان شدند؛ از رانندگان خواهشمندیم هنگام استفاده از جایگاه های سوخت حتماً مجهز به دستکش باشند تا با مشکلی مواجه نشوند.

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز در رابطه با ساعت کاری جایگاه های سوخت خاطرنشان کرد: جایگاه های سوخت به صورت ٢۴ ساعته و شبانه روزی آماده ارائه خدمت به مردم هستند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری