کد خبر:4611
پ

قلع و قمع اوباش مهدی آباد کرج/۲۶ نفر دستگیر شدند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ نورمحمد فتحی زاده، رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه تعدادی از اراذل و اوباش منطقه مهدی آباد در قالب خرید و فروش خودرو اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کنند، پیگیری موضوع در دستورکار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت. […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ نورمحمد فتحی زاده، رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه تعدادی از اراذل و اوباش منطقه مهدی آباد در قالب خرید و فروش خودرو اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کنند، پیگیری موضوع در دستورکار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد تعدادی از اوباش سابقه دار مهدی آباد در قالب خرید و فروش خودرو اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده و در صورت اعتراض مالباختگان اقدام به عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح سرد می کنند و اقدامات این افراد موجب سلب آسایش شهروندان شده است. ماموران با تحقیقات میدانی گسترده و به کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی ۲۶ نفر از اوباش شدند.

فتحی زاده بیان کرد: ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل تجمع این اوباش اعزام شدند و در یک عملیات غافلگیرانه همه آن ها را دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند. امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است و هرکس که بخواهد به هر نوعی این امنیت مخدوش کند، قانون به شدت با وی برخورد می کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید