کد خبر:2858
پ

قتل ۳ عضو خانواده کرجی به دست پسر خانواده/قاتل خود را نیز کشت!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در ۱۳ اسفند ماه سال جاری تلفن مرکز پیام پلیس آگاهی خبر از وقوع قتل خانوادگی در یک منزل ویلایی در منطقه شاهین ویلای کرج را داد. پس از دریافت خبر، بلافاصله اکیپی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در ۱۳ اسفند ماه سال جاری تلفن مرکز پیام پلیس آگاهی خبر از وقوع قتل خانوادگی در یک منزل ویلایی در منطقه شاهین ویلای کرج را داد. پس از دریافت خبر، بلافاصله اکیپی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی و ماموران بررسی صحنه جرم اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: کارآگاهان هنگام ورود به منزل با چهار جنازه که متعلق به پدر ۵۴ ساله، مادر ۴۸ ساله، دختر ۲۶ ساله و پسر ۲۸ ساله بود مواجه شدند. اظهارات همسایه ها و اهالی محل حاکی از آن بود که سه روز قبل از حادثه صدای شلیک چند گلوله را به صورت پیاپی شنیده و برای بررسی موضوع به بیرون از منزل رفته اند اما هیچ کس را در محل مشاهده نکرده اند تا اینکه به علت عدم رفت و آمد اهالی منزل و احتمال اینکه برای آن ها اتفاقی افتاده باشد با پلیس تماس می گیرند.

وی اظهار کرد: در بررسی جزئیات حادثه مشخص شد که پسر خانواده که دچار مشکلات حاد روحی و روانی بوده در روز حادثه با استفاده از اسلحه شکاری پدرش اقدام به تیر اندازی به سمت پدر، مادر و خواهرش کرده و در نهایت خودش را می کشد. تحقیقات در این خصوص ادامه دارد؛ این گونه اقدامات جنون آمیز معمولا در افرادی دیده می شود که از مشکلات روحی و روانی نادیده گرفته رنج می برند زیرا جنایت به عنوان بالاترین سطح خشونت به یکباره رخ نمی دهد و در پی بروز مشکلات عدیده ظهور می کند و جنایت های چنین فجیعی را رقم می زند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در پایان تأکید کرد: باید تفاوت خشم و جنون را به فرزندان خود بیاموزیم که بر این اساس لازم است در مدارس به دانش آموزان این آموزش ها داده و به آن ها یاد داده شود که در مرحله ای که خشونت وارد فاز بحرانی می شود لازم است چه اقداماتی صورت گیرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری