کد خبر:4529
پ

قاچاقچی چوب در اشتهارد دستگیر شد

حسین نعمائی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اشتهارد در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: طی گشت و پایش های مستمر، یگان حفاظت شهرستان اشتهارد با یک خودروی مشکوک در محدوده تاغزارها مواجه شدند که راننده آن در حال قطع درختان تاغ بود. وی ادامه داد: یگان حفاظت موفق […]

حسین نعمائی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اشتهارد در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: طی گشت و پایش های مستمر، یگان حفاظت شهرستان اشتهارد با یک خودروی مشکوک در محدوده تاغزارها مواجه شدند که راننده آن در حال قطع درختان تاغ بود.

وی ادامه داد: یگان حفاظت موفق به دستگیری به موقع این فرد شد و در نهایت ضمن توقیف خودرو و تنظیم صورتجلسه قطع سه اصله درخت تاغ، فرد دستگیر شده جهت سیر اقدامات قضایی تحویل مراجع ذیصلاح و مامورین کلانتری ۱۱ مرکزی شهرستان اشتهارد شد.

نعمائی اذعان کرد: با توجه به حساسیت موضوع حفاظت از تاغزارهای شهرستان از دستگاه قضایی شهرستان درخواست داریم که با اعمال مجازات های مطروحه در قانون به شدت با متجاوزین به جنگل و ریه های تنفسی شهرستان اشتهارد و استان البرز برخورد قاطع کند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اشتهارد در ادامه ضمن قدردانی از همکاری همه جانبه کلانتری مرکزی مطرح کرد: امیدواریم با همکاری تمام دستگاه های دست اندرکار ، گام های جدی تری در راستای حفاظت و حراست از این میراث ارزشمند برداریم.

وی در پایان با اعلام شماره تماس رایگان ۱۵۰۴ از تمامی همشهریان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف به عرصه های منابع طبیعی از طریق این پل ارتباطی که شبانه روز آماده دریافت گزارش های مردمی است موضوع را اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری