کد خبر:5499
پ

قانونی برای بهبود وضعیت معیشتی خبرنگاران در مجلس وضع شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ابراهیم نوروزی فر، رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در نشست اعضای سازمان بسیج رسانه استان با نماینده مردم طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ که در سازمان بسیج رسانه البرز برگزار شد، گفت: قانونی برای بهبود و ارتقای وضعیت معیشتی خبرنگاران در مجلس شورای اسلامی وضع شود. وی عنوان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ابراهیم نوروزی فر، رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در نشست اعضای سازمان بسیج رسانه استان با نماینده مردم طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ که در سازمان بسیج رسانه البرز برگزار شد، گفت: قانونی برای بهبود و ارتقای وضعیت معیشتی خبرنگاران در مجلس شورای اسلامی وضع شود.

وی عنوان کرد: سازمان بسیج رسانه استان البرز با محوریت آموزش و همچنین جشنواره رسانه ای ابوذر همواره برنامه های متعددی را در نظر داشته است که براساس آن شاهد رشد اصحاب رسانه البرز در زمینه های مختلف فرهنگی، آموزشی و … هستیم.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز بیان کرد: اعطای وام قرض الحسنه ویژه اصحاب رسانه و نیز حمایت از بستر مطالبه گری خبرنگارانی که در گروه ها و کانال های مجازی فعالیت خبری دارند از جمله برنامه های این سازمان در شرایط شیوع ویروس کرونا است.

نوروزی فر تأمین نیازهای اولیه و مهم مانند امنیت اقتصادی از حیث بیمه، مسکن و … را یکی از مطالبات اصحاب رسانه دانست و اظهار کرد: مطالبه گری یکی از رسالت های اصحاب رسانه است که برای این امر مهم ضروری است بستری از امنیت اقتصادی و … برای آنان فراهم و احیا شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری