کد خبر:3718
پ

فعالیت بیش از ۹ هزار جهادگر در البرز/۹۰ کارگاه تولید ماسک فعال شد

سرهنگ دوم پاسدار علی ترکاشوند، رئیس سازمان بسیج سازندگی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: بسیج سازندگی استان البرز از روزهای اول شیوع ویروس کرونا در کشور فعالیت‌های خود را با اجرای اقدامات پیشگیرانه آغاز کرده است که این فعالیت‌ها تاکنون نیز ادامه دارد. وی با بیان اینکه […]

سرهنگ دوم پاسدار علی ترکاشوند، رئیس سازمان بسیج سازندگی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: بسیج سازندگی استان البرز از روزهای اول شیوع ویروس کرونا در کشور فعالیت‌های خود را با اجرای اقدامات پیشگیرانه آغاز کرده است که این فعالیت‌ها تاکنون نیز ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در این ایام با توجه به نیاز جامعه ۴۳۸ هزار ماسک و دستکش بین مردم البرز توزیع شده است، افزود: همچنین در راستای ضدعفونی کردن معابر و توزیع مواد ضدعفونی کننده نیز یک میلیون و ۸۹۴ هزار و ۱۷۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده مصرف شده است. حدود ۹ هزار و ۷۰۰ جهادگر در قالب ۲۲۰ گروه جهادی در استان البرز جهت مبارزه با ویروس کرونا فعالیت می‌کنند.

ترکاشوند از جذب ۸۵۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان کمک خیرین در این راستا خبر داد و خاطرنشان کرد: در این ایام ۲۱ هزار و ۱۵۶ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد. همچنین ۹۰ کارگاه تولید ماسک نیز در این استان فعال و تاکنون ۷۲۴ هزار و ۶۸۰ ماسک توسط آن ها تولید شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری