کد خبر:3810
پ

فعالیت‌ جهادی ۳۰ فرد رهایی یافته از بند اعتیاد برای مقابله با کرونا

میلاد بوئینی، مسئول پایگاه مقاومت بسیج مسجد جامع امام محمد تقی (ع) واقع در منطقه سهرابیه کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: محله سهرابیه با ۱۰ هزار نفر جمعیت در همجواری با زندان قزلحصار قرار دارد و از آسیب‌های اجتماعی متعددی رنج می‌برد. وی مطرح کرد: اعضای پایگاه بسیج […]

میلاد بوئینی، مسئول پایگاه مقاومت بسیج مسجد جامع امام محمد تقی (ع) واقع در منطقه سهرابیه کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: محله سهرابیه با ۱۰ هزار نفر جمعیت در همجواری با زندان قزلحصار قرار دارد و از آسیب‌های اجتماعی متعددی رنج می‌برد.

وی مطرح کرد: اعضای پایگاه بسیج و نمازگزاران مسجد جامع امام محمد تقی (ع) موفق شده‌اند در سال گذشته، فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی مختلفی را به‌ویژه در زمینه ترک اعتیاد در منطقه سهرابیه به انجام برسانند.

بوئینی اظهار کرد: در حال حاضر ۳۰ نفر از افرادی که طی سال گذشته از بند اعتیاد رهانده شده اند، اکنون به ارائه خدمت جهادی در روزهای شیوع کرونا مشغول هستند؛ تولید و توزیع ماسک و سه نوبت ضدعفونی کردن منطقه سهرابیه در هفته با هفت دستگاه نیسان از جمله این اقدامات است.

مسئول پایگاه مقاومت بسیج مسجد جامع امام محمد تقی (ع) سهرابیه کرج اظهار کرد: به همت خیران و نمازگزاران مسجد، ۱۹۰ میلیون تومان کمک مردمی جمع‌آوری شد و توانستیم برای ۱۰۰ خانواده نیازمند، بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۵۰۰ هزار تومان تهیه کنیم.

این فعال فرهنگی یادآور شد: به همت بچه‌های بسیجی و فعالان جهادی منطقه سهرابیه، طی یک ماه گذشته برای یک خانواده نیازمند، واحد مسکونی مسقف به زیر بنای ۸۰ متر ساخته و آماده شد تا این خانواده نیازمند در ایام شیوع بیماری بی‌سرپناه نباشد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری