کد خبر:3723
پ

فروشندگان الکل قاچاق در کرج دستگیر شدند

سرهنگ نور محمد فتحی زاده، رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با تداوم طرح های عملیاتی پلیس در برخورد با محتکران و مخلان نظام تولید و عرضه اقلام ضدعفونی کننده موردنیاز این روزهای مردم، در پی دریافت خبری مبنی بر قاچاق مقدار قابل توجهی […]

سرهنگ نور محمد فتحی زاده، رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با تداوم طرح های عملیاتی پلیس در برخورد با محتکران و مخلان نظام تولید و عرضه اقلام ضدعفونی کننده موردنیاز این روزهای مردم، در پی دریافت خبری مبنی بر قاچاق مقدار قابل توجهی الکل توسط سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید، بررسی موضوع در دستورکار پلیس امنیت عمومی استان البرز قرار گرفت.

وی بیان کرد: مأموران پس از اطمینان از صحت خبر با هماهنگی مقام قضائی، اقدام به توقیف خودرو کرده و در بازرسی از آن یک هزار و ۹۵ لیتر الکل قاچاق کشف کردند. در بررسی تکمیلی ماموران مشخص شد متهمان قصد داشتند با بسته بندی الکل ها در بطری های ۵۰۰ سی سی آن ها را به قیمت های گزاف به شهروندان بفروشند. پلیس با ورود به بحث احتکار مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی با احتکارکنندگان این مواد برابر قانون برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری