کد خبر:6336
پ
قائم مقام شهردار کرج:

فرآیند اجرای بند (ت) تبصره ۶ بودجه کشور به صورت یکپارچه انجام می‌شود

قائم مقام شهردار کرج با اشاره به مصوبه مجلس مبنی بر اجرای بند (ت) تبصره ۶ بودجه کشور گفت: روند اجرایی طرح به صورت یکپارچه با بهره‌گیری از قانون بودجه، دستورالعمل وزارت کشور و جلسات کارگروه در حال انجام است. به گزارش پایگاه خبری کرج امروز؛ افراسیاب شجاعی صبح امروز در دهمین جلسه کمیته تخصصی […]

قائم مقام شهردار کرج با اشاره به مصوبه مجلس مبنی بر اجرای بند (ت) تبصره ۶ بودجه کشور گفت: روند اجرایی طرح به صورت یکپارچه با بهره‌گیری از قانون بودجه، دستورالعمل وزارت کشور و جلسات کارگروه در حال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری کرج امروز؛ افراسیاب شجاعی صبح امروز در دهمین جلسه کمیته تخصصی بند (ت) تبصره ۶ قانون بودجه ۱۴۰۲ کشور که با حضور معاونین و مدیران کل ستادی عضو کمیته و مدیران مناطق ۱۰‌گانه شهرداری کرج برگزار شد؛ اظهار کرد: در راستای اجرایی شدن بند (ت) تبصره ۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کشور، روند اجرایی طرح به صورت یکپارچه باتبعیت از قانون بودجه، دستورالعمل وزارت کشور و جلسات کارگروه در حال انجام است و هرگونه اصلاح دستورالعمل اجرایی با ارائه پیشنهادات در چارچوب قانون از سوی مناطق و هم‌اندیشی در کارگروه مربوطه قابل اصلاح می‌باشد.
وی با بیان اینکه فرآیند به درستی مسیر خود را طی می‌کند، تأکید کرد: از هرگونه اعمال سلیقه خودداری و فقط از دستورالعمل ابلاغ شده تبعیت شود.
شجاعی تأکید کرد: آمار و اطلاعات به صورت برخط از طریق داشبورد مدیریتی کنترل شود تا ارسال و انتقال مستمر آن به استانداری با سهولت انجام پذیرد.
قائم مقام شهردار کرج خاطر نشان کرد: تا کنون از اجرای صحیح مصوبه مجلس مبنی براجرای بند (ت) تبصره ۶ بودجه کشور، مبلغ ۱۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از سوی مناطق شهرداری کرج جذب درآمد شده است.
شجاعی اشاره کرد پرونده‌های خاصی که تصمیم‌گیری در خصوص آن برای منطقه میسر نیست را با دریافت، نظارت و هماهنگی معاون محترم شهرسازی اقدام، تا تعیین تکلیف نهایی انجام شود.

 

 

نویسنده خبر: رقیه منیری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری