کد خبر:3360
پ

غربالگری بیش از یک میلیون نفر البرزی/مردم در خانه بمانند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز امروز در بازدید از مبادی ورودی و خروجی شهرستان اشتهارد، ضمن تبریک روز پاسدار و قدردانی از تمامی بسیجیان و نیروهای سپاه پاسداران البرز جهت همراهی برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: این طرح بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز امروز در بازدید از مبادی ورودی و خروجی شهرستان اشتهارد، ضمن تبریک روز پاسدار و قدردانی از تمامی بسیجیان و نیروهای سپاه پاسداران البرز جهت همراهی برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: این طرح بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست رئیس جمهور به صورت همسان در تمام کشور اجرایی می شود.

استاندار البرز مطرح کرد: تمامی مسئولان مربوطه اعم از نیروهای بسیج، سپاه پاسداران، نظامی و انتظامی، هلال احمر، ثبت احوال و نمایندگان فرماندار در محل های اجرای طرح حضور دارند. غربالگری بیش از یک میلیون و ۳۵۰ هزار نفر نیز طبق دستور وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در البرز صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه این طرح تا ۲۰ فروردین ماه اجرایی می شود و امید است که در این بازه زمانی اثربخش باشد، اظهار کرد: در این شهرستان نیز اصناف به صورت داوطلبانه همراهی لازم را داشته اند. رؤسای دادگستری ها، روحانیون، اصحاب رسانه، سازمان های مردم نهاد و … تاکنون تعامل بسیار خوبی با ستاد داشته اند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری