عکاس :
پ

عزم دولت برای توسعه راه‌های البرز جزم است

نماینده عالی دولت در استان البرز، عزم دولت را برای توسعه راه‌های البرز و ایجاد بسترهای ترددی امن و آسان همراه با آرامش در این استان جزم عنوان کرد

 عزیزاله شهبازی در حاشیه بازدید از پروژه قطار برقی کرج –  هشتگرد افزود: سرعت بخشی به پروژه های بزرگی همچون  آزاد راه چرمشهر- آبیک، تهران- شمال، همت، قطار برقی کرج – هشتگرد  گواه این جدیت است.

وی با اشاره به  وضعیت خط ریلی کرج – هشتگرد گفت: پیمانکاران نیز با جدیت  در این پروژه مشغول به کار هستند.

استاندار البرز ادامه داد:  بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته اعتبار این پروژه تا مرحله تکمیل به حدود ۱۰ هزار میلیارد ریال می‌رسد.

نماینده عالی دولت در استان البرز افزود: وزیر راه و شهرسازی با بازدیدهای میدانی از این پروژه، پیگیری جدی برای به ثمر رساندن آن انجام دادند.

استاندار البرز اضافه کرد: این وسیله حمل و نقل عمومی در صورت بهره برداری در تسهیل تردد مردم به ویژه اهالی منطقه و واحدهای صنعتی بزرگ ساوجبلاغ تأثیر بسزایی خواهد داشت.

شهبازی افزود: طبق ماموریت محوله از سوی رئیس جمهور، موظف به پیگیری جدی در راستای تسریع در تکمیل پروژه های راه سازی البرز هستیم و از این رو با  بازدیدهای منظم و مستمر در رفع موانع و نظارت جدی بر آمده‌ایم.

وی با اشاره به دستاوردهای سفر معاون اول رئیس جمهور به البرز، عنوان کرد: در تعاقب این سفر و با هم افزایی وزیر راه و شهرسازی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در کمترین زمان ممکن مسافربری شدن فرودگاه پیام به تصویب هیات دولت رسید.

استاندار البرز اظهار داشت: امیدواریم با همت مسئولین این طرح ملی تا مهر ماه سال جاری به بهره برداری برسد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری