کد خبر:3142
پ

ضرورت توزیع نظام مند اقلام بهداشتی در البرز/محتکران به سختی مجازات شوند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی‌اکبر مختاری، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرج با آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفت و گو کرد. آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز در این دیدار پس از دریافت گزارش اقدامات انجام‌شده […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی‌اکبر مختاری، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرج با آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفت و گو کرد.

آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز در این دیدار پس از دریافت گزارش اقدامات انجام‌شده در استان برای مقابله با احتکار و گران‌فروشی اقلام بهداشتی و دارویی بر توزیع نظام‌مند کالاها تأکید کرد.

نماینده ولی فقیه در استان البرز با تأکید بر استفاده از شبکه توزیع مردمی برای پخش کالاهای بهداشتی، عنوان کرد: می‌توان برای توزیع نظام‌مند اقلام بهداشتی در استان از مساجد محلات طی برنامه‌ای زمان‌بندی‌شده و با نظارت دستگاه‌های ذی‌ربط استفاده کرد.

حسینی همدانی با تأکید بر برخورد قاطع با محتکران اقلام بهداشتی و دارویی، تصریح کرد: محتکران و اخلالگران نظام سلامت با جان مردم بازی می‌کنند لذا باید با تندی و قوه بیشتری با آنان برخورد کرد.

وی بر تنظیم بازار شب عید تأکید کرد و افزود: از وزارت صمت این مطالبه را داریم که به مسئله میوه و مایحتاج شب عید مردم با توجه و دقت خاص رسیدگی کند تا مردم و اقشار آسیب‌پذیر جامعه که به دلیل پایین بودن درآمدها در ایام شیوع بیماری کرونا دچار مشکلات معیشتی شده‌اند، آسیب نبینند.

امام جمعه کرج با بیان اینکه برای تنظیم بازار میوه و سایر اقلام مورداحتیاج شب عید مردم، دولت می‌تواند بخشی از یارانه خود را در این قسمت هزینه کند، اظهار کرد: از دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی استان که در این روزها برای مقابله با احتکار و گران‌فروشی اقلام بهداشتی و دارویی تلاش می‌کنند، قدردانی می کنم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری