کد خبر:5586
پ

شناسایی و معرفی نیازمندان جویای کار توسط مراکز نیکوکاری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، شاهین رضایی، معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: خدمات کاریابی کمیته امداد البرز به افراد نیازمند مورد تأیید مراکز نیکوکاری ارائه می‌شود. وی با اشاره به شرایط شناسایی و معرفی کارجویان مراکز نیکوکاری مطرح کرد: افراد واجد شرایط در این طرح، زنان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، شاهین رضایی، معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: خدمات کاریابی کمیته امداد البرز به افراد نیازمند مورد تأیید مراکز نیکوکاری ارائه می‌شود.

وی با اشاره به شرایط شناسایی و معرفی کارجویان مراکز نیکوکاری مطرح کرد: افراد واجد شرایط در این طرح، زنان سرپرست خانوار و نیازمند، دختران بازمانده از ازدواج و فرزندان دارای شرایط کار در خانواده‌های تحت حمایت مراکز نیکوکاری و سرپرست خانواده هستند.

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با توجه به ضوابط و فرایند این طرح بیان کرد: به منظور استفاده از این خدمات، نیازمندان جویای کار معرفی‌شده باید بیش از سه سال در استان البرز سکونت داشته باشند.

رضایی با بیان اینکه طرح مذکور جهت خدمت‌رسانی به افراد غیر مددجوی نیازمند اجرا می شود، ادامه داد: این افراد می‌توانند با مراجعه به مراکز نیکوکاری در سطح استان نیاز خود را به شغل اعلام کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری