کد خبر:5128
پ

شمارش معکوس جمع آوری متکدیان کلانشهر کرج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سید علیرضا موسوی، رئیس اداره اجتماعی فرهنگی فرمانداری کرج گفت: طرح جمع آوری متکدیان با مشارکت شهروندان و دستگاه های عضو ستاد ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی (فرمانداری کرج، معاونت خدمات شهری شهرداری کرج، دستگاه قضایی، نیروی انتظامی، اتباع، بهزیستی و کمیته امداد) از عصر دیروز در کلانشهر کرج […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سید علیرضا موسوی، رئیس اداره اجتماعی فرهنگی فرمانداری کرج گفت: طرح جمع آوری متکدیان با مشارکت شهروندان و دستگاه های عضو ستاد ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی (فرمانداری کرج، معاونت خدمات شهری شهرداری کرج، دستگاه قضایی، نیروی انتظامی، اتباع، بهزیستی و کمیته امداد) از عصر دیروز در کلانشهر کرج آغاز شده است.
وی افزود: در این طرح بیش از ۷۰ متکدی که عمدتا اتباع پاکستانی بودند از سطح شهر جمع آوری و جهت اعمال قانون و بازگشت به موطن خود تحویل دستگاه های مربوطه شدند. این افراد علاوه بر نازیبا کردن چهره شهر بسیاری از بیماری ها و دیگر مشکلات را نیز به سوغات می‌آورند. برای تداوم این طرح و پاک کردن چهره شهر از این پدیده نامیمون نیازمند مشارکت و همراهی شهروندان هستیم.
رئیس اداره اجتماعی فرهنگی فرمانداری کرج ضمن درخواست همراهی از شهروندان عنوان کرد: در شرایطی که نیازمند واقعی در شهرمان کم نداریم، لذا روا نیست این کمک‌ها در مسیری نادرستی با سواستفاده از احساسات و عواطف پاک شهروندان به جیب عده‌ای سودجو و کلاهبردار برود.
انتهای پیام/
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری