کد خبر:3457
پ

سه مرکز ورزشی متخلف در استان البرز پلمب شدند

فریدون محمدی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با توجه به‌ضرورت برخورد با متخلفان احتمالی و عدم رعایت دستورالعمل‌های پیشگیری از شیوع این ویروس، بازدیدهای روزانه از اماکن ورزشی توسط اکیپ‌های نظارتی استان انجام می‌شود. سرپرست اداره کل میراث […]

فریدون محمدی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با توجه به‌ضرورت برخورد با متخلفان احتمالی و عدم رعایت دستورالعمل‌های پیشگیری از شیوع این ویروس، بازدیدهای روزانه از اماکن ورزشی توسط اکیپ‌های نظارتی استان انجام می‌شود.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز افزود: در بازدیدهای اخیر که توسط تیم نظارتی استان از اماکن ورزشی و گردشگری صورت گرفت، تعدادی از اماکن با رعایت نکردن مصوبات ستادی و استانی نسبت به تعطیلی مراکز خود اقدام نکردند که این امر موجب صدور پنج مورد اخطار و پلمب سه مرکز ورزشی شد.

محمدی در پایان تصریح کرد: نظارت و بازرسی مستمر از مراکز ورزشی و گردشگری استان البرز تا پایان اجرای طرح ادامه خواهد داشت و با متخلفان این مراکز به شدت برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری