کد خبر:3267
پ

سم پاشی منازل ترفند جدید سارقان در کرج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، سارقان از این وضعیت سواستفاده کرده و با به کارگیری ترفندهای مختلف به ویژه سم پاشی منازل اقدام به سرقت می کنند. فرمانده انتظامی شهرستان کرج ادامه داد: افرادی که اقدام […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، سارقان از این وضعیت سواستفاده کرده و با به کارگیری ترفندهای مختلف به ویژه سم پاشی منازل اقدام به سرقت می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج ادامه داد: افرادی که اقدام به سم پاشی منازل می کنند حتما باید کارت معتبر بهداشت داشته باشند در غیر این صورت مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهید.

وی مطرح کرد: طی چند روز گذشته طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ظنین شدن به سرنشینان یک خودرو که تقاضای سم پاشی منازل به ویژه منازل ویلایی را دارند، مأموران بلافاصله به محل موردنظر اعزام شدند.

معظمی گودرزی خاطرنشان کرد: پس از استعلام از آن ها مشخص شد که فاقد هرگونه مجوز لازم هستند و مقادیر زیادی مواد ضدعفونی کننده نامرغوب به همراه دارند که به کلانتری منطقه منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج بیان کرد: در تحقیقات ماموران مشخص شد که هر سه سرنشین دارای سوابق متعدد کیفری در خصوص سرقت هستند و در پوشش سم پاش قصد سرقت از منازل را داشتند. پرونده متهمان برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری