کد خبر:6078
پ

سلسله دیدارهای استاندار البرز با طیف های مختلف مردم در استان

به گزارش پایگاه خبری جهان البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی در دیدار با اعضای جبهه پایداری استان که در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، پس از استماع مطالب اعضا در خصوص مسائل و موضوعات استان، افزود: به تصمیم گیری براساس خردجمعی و استفاده […]

به گزارش پایگاه خبری جهان البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی در دیدار با اعضای جبهه پایداری استان که در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، پس از استماع مطالب اعضا در خصوص مسائل و موضوعات استان، افزود: به تصمیم گیری براساس خردجمعی و استفاده از ظرفیت های فکری، پژوهشی و مطالعاتی صاحب نظران قائل هستم و برای این منظور از ابتدای مسئولیتم در استان با طیف های مختلف مردم در استان دیدار و گفتگو داشته ام.
وی ادامه داد: کشور در شرایط کنونی از بهترین شرایط اتحاد و همدلی بین سران قوا برای حل مشکلات و کسب رضایتمندی مردم برخوردار است و ما بعنوان کارگزاران نظام و خدمتگزاران مردم باید از این فضا برای نیل به اهداف توسعه ای استان بهره برداری کنیم.

عبداللهی گفت: طی بازدید های میدانی از نقطه به نقطه استان و دیدار و گفتگوی چهره به چهره با مردم، فعالان سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و… به موضوعات و دغدغه های حوزه های مختلف آگاهی و اشراف بیشتری پیدا کرده ام.
وی افزود: بر این اساس با احصا مسائل استان درصدد برنامه ریزی های دقیق با ترسیم افق ۵۰ ساله و در کنار آن حل مشکلات فعلی در زمان منطقی هستیم و از سوی دیگر باید اعتماد و رضایت مردم را نیز جلب کنیم.

استاندار البرز گفت: مردم آگاه هستند و رصد دقیق بر عملکرد ما دارند از این رو فرصتی برای کوتاهی و غفلت نیست و مدیران باید شبانه روزی کار کنند تا اهداف توسعه ای استان محقق شود و کیفیت خدمات دهی به مردم افزایش یابد.

وی افزود: قرارگاه اجتماعی استان در حال شکل‌گیری است و احکام بزودی صادر می شود تا به صورت عملیاتی و اجرایی برای مقابله با آسیب های اجتماعی وارد عمل شویم.
عبداللهی گفت: بر این باور هستم که حل معضلات اجتماعی در حوزه ارتقا زیرساخت های فرهنگی نیز تاثیر بسزایی دارد.
وی افزود: از سوی دیگر بخش بزرگی از مشکلات و دغدغه های مردم از اقتصاد نشات می گیرد از این رو باید در این زمینه نیز در ابعاد استانی برنامه ریزی و اقدام کنیم و در سطح کلان نیز پیگیری های لازم را داشته باشیم.

استاندار البرز گفت: در حوزه بانوان نیز با جمع اثرگذاری از بانوان دیدار و گفتگو داشتم و مقرر شد قرارگاه عملیاتی بانوان و خانواده نیز تشکیل شود.

وی افزود: پذیرای تحقیقات، پژوهش ها، مطالعات و نظرات افراد صاحب نظر و متخصص استان هستیم تا با برنامه ریزی به اجرا برسانیم.

عبداللهی با اشاره به روند انتصابات در استان، گفت: به افراد فرصت می دهم تا کارآمدی و تخصص خود را اثبات کنند چراکه استان برنامه های عقب مانده بسیاری دارد که برای تحقق آنها به نیروهای شایسته، توانمند، متخصص، انقلابی و جهادی نیاز دارد.
وی افزود: قرار نیست که تمام زمان مدیریتم در استان را به عزل و نصب مدیران بپردازم بنابراین باید انتصاب و انتخابی را داشته باشم که بتوانم با کمک آنها افق توسعه ای ۵۰ ساله استان را در کنار برنامه ریزی ها و اقدامات میان مدت و کوتاه مدت دنبال کنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری