کد خبر:2875
پ

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، طی ابلاغی از سوی استاندار البرز، مریم اسماعیلی فرد با حفظ سمت مدیرکل بانوان و خانواده استانداری البرز، به عنوان سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد. در متن این ابلاغ آمده است: با استعانت از خداوند مهربان، به موجب این ابلاغ […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، طی ابلاغی از سوی استاندار البرز، مریم اسماعیلی فرد با حفظ سمت مدیرکل بانوان و خانواده استانداری البرز، به عنوان سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد. در متن این ابلاغ آمده است:

با استعانت از خداوند مهربان، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب و در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

عزیزالله شهبازی، استاندار البرز در راستای تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان از مناصب مدیریتی استان طبق سیاست های دولت تدبیر و امید براساس برنامه ششم توسعه، گام های بلندی برداشته که انتصاب یک بانو به عنوان معاون استاندار برای اولین بار در تاریخ استان و سه بانو به عنوان معاونان فرمانداری های فردیس، نظرآباد و ساوجبلاغ و همچنین در سطوح مختلف مدیریتی و معاونت های استان، مصداق بارزی بر این ادعاست.

اکنون نیز با سپردن مسئولیت خطیر سرپرستی اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز به یک بانو، بار دیگر اعتقاد راسخ خود را به توانمندی های بانوان در عرصه های مدیریتی و همچنین بهره برداری از نیروهای شایسته استان و استانداری، نشان داد. براین اساس با عنایت ویژه استاندار البرز، بستری مناسب برای بانوان استان فراهم شده تا توانمندی های خود را برای مدیریت در سطوح مختلف به منصه ظهور بگذارند.

لازم به ذکر است که مریم اسماعیلی فرد استاد دانشگاه است و دکترای علوم سیاسی دارد و پیش از این مشاور معاون رئیس جمهور و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز بوده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری