کد خبر:3901
پ

سارق لوازم خودرو با ۱۸ فقره سرقت در البرز دستگیر شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری سارق سابقه دار لوازم خودرو در کرج خبر داد و گفت: متهم در حال سرقت از یک خودرو در حوزه استحفاظی کلانتری ۴۶ دهقان ویلا شناسایی شد اما با مشاهده مأموران پلیس پا به فرار گذاشت. وی با […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری سارق سابقه دار لوازم خودرو در کرج خبر داد و گفت: متهم در حال سرقت از یک خودرو در حوزه استحفاظی کلانتری ۴۶ دهقان ویلا شناسایی شد اما با مشاهده مأموران پلیس پا به فرار گذاشت.

وی با بیان اینکه با تعقیب مأموران در نهایت متهم در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و به کلانتری منتقل شد، افزود: متهم در بازجویی های انجام شده به ۱۸ فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کرد و برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد.

معظمی گودرزی در پایان به شهروندان توصیه کرد که از پارک کردن خودروی خود در اماکن خلوت و مستعد سرقت خودداری کرده و به منظور جلوگیری از سرقت و کوتاه کردن دست سارقان، خودرو را به لوازم بازدارنده تجهیز کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری