کد خبر:2750
پ

سارقان حرفه ای خودرو در دام پلیس البرز/متهمان به ۵۶۰ فقره سرقت اعتراف کردند

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی افزایش سرقت خودرو و لوازم داخل آن در سطح شهرستان فردیس رسیدگی به موضوع در دستورکار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. فرمانده انتظامی استان البرز افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه متوجه شدند سارقان در […]

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی افزایش سرقت خودرو و لوازم داخل آن در سطح شهرستان فردیس رسیدگی به موضوع در دستورکار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان البرز افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه متوجه شدند سارقان در گروه های دو نفره ابتدا خودروهای مدل پایین فاقد لوازم بازدارنده را شناسایی کرده و پس از سرقت خودرو، لوازم آن را جدا و سپس در اطراف شهر رهایش می کنند.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فردیس با تلاش های شبانه روزی و انجام اقدامات پلیسی گسترده در نهایت موفق به شناسایی دو نفر از سارقان شدند که با بررسی سوابق آن ها مشخص شد نامبردگان از سارقان حرفه ای و سابقه دار هستند.

محمدیان اظهار کرد: در ادامه مأموران با تعقیب و مراقبت چندین روزه سارقان، در نهایت در فرصتی مناسب آن ها را در یک عملیات غافلگیرانه سوار بر دو خودروی سرقتی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی کارآگاهان، سارقان که چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند، لب به اعتراف گشودند و به ۶۰ فقره سرقت خودرو و ۵۰۰ فقره سرقت لوازم خودرو اقرار کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه ارزش اموال سرقت شده توسط اعضای این باند ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: تحقیقات جهت شناسایی مالباختگان و یافتن زوایای پنهان این پرونده ادامه دارد. شهروندان برای پیشگیری از سرقت اموالشان به توصیه های پلیس در انجام اقدامات بازدارنده توجه کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری