کد خبر:3460
پ

ساخت تونل ضدعفونی کننده در پارک علم و فناوری البرز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، با گسترش ویروس کرونا و لزوم رعایت موارد بهداشتی و ضدعفونی کردن اجسام از آلودگی ها شرکت دانش بنیان اکسون مستقر در پارک علم و فناوری البرز اقدام به طراحی گیت های ضدعفونی کننده کرد. این گیت ها در دو مدل Indoor و Ootdoor توسط شرکت دانش بنیان مستقر […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، با گسترش ویروس کرونا و لزوم رعایت موارد بهداشتی و ضدعفونی کردن اجسام از آلودگی ها شرکت دانش بنیان اکسون مستقر در پارک علم و فناوری البرز اقدام به طراحی گیت های ضدعفونی کننده کرد.

این گیت ها در دو مدل Indoor و Ootdoor توسط شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز تولید می شود که می توان از آن ها جهت ضدعفونی کردن افرادی که قصد ورود یا خروج از مکان ها و ساختمان ها را دارند بهره برد.

فرآیند ضدعفونی کردن این گیت ها به شکلی طراحی شده است که زمانی که افراد از آن ها گذر می کنند تمامی اندام های آن ها با موارد ضدعفونی کننده مورد مه پاشی قرار می گیرد که این امر به از بین رفتن آلودگی از سطح بدن افراد می انجامد.

در این دستگاه  از سنسورهای حرکتی استفاده شده که این امکان را فراهم می کند که تنها در زمان عبور افراد از این گیت ها فرآیند ضدعفونی کنندگی انجام شود که این خود موجب صرفه جویی در مصرف مواد ضدعفونی کننده می شود.

مخزن ۱۰۰ لیتری به کار رفته در این تونل ها مداومت کاری آن ها را برای مه پاشی در تمام مدت روز فراهم می آورد و همچنین کفی های مورد استفاده در این دستگاه جاذب های مناسب آب هستند که مه پاشی هایی که به زمین می رسند را به خوبی جذب می کنند.

ضدعفونی کردن کامل افراد به هنگام گذر از گیت، طراحی زیبا و منحصر به فرد، تعبیه نازل های مه پاشی در بهترین زوایای موجود، ابعاد و حجم کم و قابل استفاده در مکان ها و راهروهای کوچک و مصرف بهینه مواد ضد عفونی کننده با تعبیه سنسور های حرکتی از جمله قابلیت ها و امکانات گیت های ضدعفونی کننده هستند.

قیمت بسیار مناسب، مخزن ۱۰۰ لیتری مواد ضدعفونی کننده، مورد استفاده در فضاهای باز و تحمل بارندگی (مدل outdoor)، مناسب جهت عبور سریع عابران از تونل، اجرا و راه اندازی سریع و مه پاشی با سرعت بالا دیگر قابلیت های گیت های مذکور است.

بازار  هدف این محصول هر مکانی است که نیاز به ضدعفونی کننده کردن افراد به هنگام ورود یا خروج از آن مکان را دارند که این مکان ها می تواند شامل بیمارستان ها، فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن، مراکز خرید، مجتمع های تجاری، کلینیک های پزشکی، شرکت ها، کارخانجات صنعتی، خانه های مسکونی و باشد.

تونل های ضد عفونی کننده مدل indoor و outdoor 

گیت ضدعفونی کننده مدل outdoor مناسب مکان های باز و مقاوم در برابر باد و باران و عوامل محیطی است که جهت استفاده در فضاهای باز، ورودی های بیمارستان ها، ورودی پاساژها، پیاده روها و … تعبیه شده و گیت ضدعفونی کننده مدل indoor جهت استفاده در مکان های سرپوشیده، کلینیک های پزشکی و محیط هایی که کمتر در معرض عوامل محیطی قرار دارند مناسب است.

در این تونل ها توسط نازل های مه پاشی سه مرحله استریلیزاسیون صورت می گیرد که این نازل ها در بهترین زوایای موجود قرار گرفته اند تا بیشترین کارایی را در تابش مواد ضدعفونی کننده به محیط داخلی محفظه تونل را داشته باشند. این امر می تواند به رفع آلودگی و نابودی ویروس های احتمالی از بدن و وسایل افراد منجر شود.

گفتنی است شرکت دانش بنیان اکسون مستقر در پارک علم و فناوری استان البرز جهت کنترل و مقابله با شیوع بیماری های تنفسی محصولات دیگری مانند تب سنج دیجیتال، ضدعفونی کننده های uv دستی و برای محیط را در دست طراحی و تولید دارد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری