کد خبر:4597
پ

زورگیر مأمورنما در چنگال قانون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان کرج در حین گشت زنی در منطقه دهقان ویلا، به یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک که دارای یک نفر راکب ملبس به لباس نظامی بود مشکوک شدند و آن را متوقف کردند. وی با […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان کرج در حین گشت زنی در منطقه دهقان ویلا، به یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک که دارای یک نفر راکب ملبس به لباس نظامی بود مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه موتورسیکلت مذکور فاقد مدارک بود که با هماهنگی مقام قضائی توقیف شد، مطرح کرد: در تحقیقات تکمیلی ماموران مشخص شد متهم با جعل عنوان و پوشیدن البسه نظامی اقدام به اخاذی از شهروندان می کرده است. در بازرسی از متهم مقداری مواد روان گردان شیشه، ۱۰۰ دلار ارز تقلبی و یک قبضه سلاح سرد کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج با بیان اینکه متهم به جرم خود اعتراف کرد و با هماهنگی مقام قضائی برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد، خاطرنشان کرد: شهروندان در مواجهه با هرگونه مورد مشکوک بلافاصله موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری