کد خبر:4186
پ

ریل گذاری قطار شهری کرج عید فطر آغاز می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز ظهر امروز در بازدید سرزده از روند پیشرفت پروژه قطار شهری کرج در ایستگاه اف که با همراهی شهردار کرج صورت گرفت، ضمن خداقوت به شهردار، مدیرعامل شرکت متروی کرج و تمامی دست اندرکاران پروژه گفت: سالیان متمادی است که این پروژه در حال […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز ظهر امروز در بازدید سرزده از روند پیشرفت پروژه قطار شهری کرج در ایستگاه اف که با همراهی شهردار کرج صورت گرفت، ضمن خداقوت به شهردار، مدیرعامل شرکت متروی کرج و تمامی دست اندرکاران پروژه گفت: سالیان متمادی است که این پروژه در حال کار بوده و طبق گفته شهردار کرج تاکنون بیش از ۱۸۰ میلیارد تومان در این پروژه هزینه شده است.

وی با اشاره به محدودیت های مالی کشور در شرایط کنونی که شهرداری ها از آن رنج می برند، افزود: شهرداری کرج در این شرایط با کار خوب و علمی که در پیش گرفته با اولویت گذاری دقیق پروژه ها را به سرانجام می رساند. شهردار کرج به جای پرداختن به پروژه های بی اهمیت تبلیغاتی، بر روی پروژه های مهم کرج متمرکز شده که پروژه قطار شهری کرج از جمله آن ها محسوب می شود.

استاندار البرز با بیان اینکه فاز اول پروژه قطار شهری کرج به طول ۶ و نیم کیلومتر نیز با سرعت خوبی در حال پیشرفت است و این امر را می توان در مقایسه با بازدید قبلی که چند ماه پیش بود، مشاهده کرد. تمام تلاش شهردار و شورای اسلامی شهر کرج برای بهره برداری از فاز یک این پروژه تا شهریورماه امسال معطوف است.

شهبازی با بیان اینکه رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص قطار شهری کرج نیز با نظر مثبت و توجه ویژه عمل کرد، اذعان کرد: برنامه ریزی می کنم که طی روزهای آینده میزبان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در البرز باشیم و از این پروژه هایی که یاد شد بازدید کنیم. امید است با وعده مدیرعامل قطار شهری، ایستگاه اف قطار شهری کرج تا پایان شهریورماه به پایان برسد.

ریل گذاری قطار شهری کرج عید فطر امسال آغاز می شود

علی اصغر کمالی زاده شهردار کرج نیز در این بازدید با اشاره به تلاش گسترده شورای اسلامی شهر کرج در دوره پنجم برای این پروژه گفت: اکنون پیشرفت فیزیکی این پروژه به ۴۱ درصد رسیده که حدود ۲۰ درصد از این پیشرفت در ۱۸ ماه اخیر حاصل شده و اولویت اول ما در پروژه قطار شهری کرج ایستگاه اف (۴۵ متری گلشهر تا جهانشهر) است.

وی ادامه داد: از محل اعتبارات اوراق مشارکت، اعتبارات ملی و شهرداری تاکنون ۱۸۰ میلیارد تومان در این پروژه هزینه شده و امسال نیز ۴۰۰ میلیارد تومان هزینه را در دستور کار داریم. ریل گذاری این پروژه نیز همزمان با عید سعید فطر آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری