کد خبر:2480
پ

ریزش سنگ در جاده چالوس یک کشته بر جای گذاشت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، دکتر مهرداد بابایی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: حادثه ریزش سنگ از کوه در جاده چالوس بعد از رستوران ارکیده عصر امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن به اورژانس البرز اعلام شد. رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، دکتر مهرداد بابایی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: حادثه ریزش سنگ از کوه در جاده چالوس بعد از رستوران ارکیده عصر امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن به اورژانس البرز اعلام شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با بیان اینکه بلافاصله نزدیکترین آمبولانس به محل حادثه اعزام شد، افزود: تنها مصدوم این حادثه دلخراش یک خانم ۱۸ ساله بود که بر اثر وارد آمدن ضربه شدید به ناحیه سر و گردن دچار ضربه مغزی شده بود.

وی بیان کرد: با توجه به بارش باران در این محور و لغزندگی جاده، تکنسین های اورژانس تمام توان خود را برای هر چه سریعتر رسیدن بر بالین مصدوم به کار بردند و به محض رسیدن اقدامات احیا را آغاز کردند. وی پس از انجام اقدامات اولیه و احیا توسط پرسنل اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام علی (ع) منتقل شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری