کد خبر:5004
پ

ریزش دیوار، جان پسربچه ۵ ساله را گرفت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ سید مجید فیض جعفری، معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت یک پسر بچه پنج ساله در بیمارستان شریعتی کرج، بلافاصله ماموران کلانتری به محل حادثه اعزام شدند. وی مطرح کرد: با حضور ماموران مشخص […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ سید مجید فیض جعفری، معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت یک پسر بچه پنج ساله در بیمارستان شریعتی کرج، بلافاصله ماموران کلانتری به محل حادثه اعزام شدند.

وی مطرح کرد: با حضور ماموران مشخص شد کودکی پنج ساله در منطقه ولدآباد کرج در حال بازی در یک چهار دیواری کاهگلی بوده که به دلیل نامعلومی یکی از دیوارها ریزش کرده و پسر بچه در زیر آن مانده است.

فیض جعفری افزود: با انتقال این کودک به مراکز درمانی مشخص شد که نامبرده به دلیل شدت صدمات وارده پیش از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست داده است. نظارت بر رفتار و حرکات کودکان و نونهالان تا حد زیادی می تواند از وقوع حوادث تلخ این چنینی پیشگیری کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری