کد خبر:3500
پ

رگبار و رعد و برق برای البرز پیش بینی شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمدرضا فلاح نژاد، مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: گزارش اداره کل هواشناسی و تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از گذر موج ناپایدار از عصر روز چهارشنبه ۱۳ تا عصر روز پنجشنبه ۱۴ فروردین ماه است. بر این اساس، در مناطق مختلف به ویژه در ارتفاعات استان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمدرضا فلاح نژاد، مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: گزارش اداره کل هواشناسی و تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از گذر موج ناپایدار از عصر روز چهارشنبه ۱۳ تا عصر روز پنجشنبه ۱۴ فروردین ماه است. بر این اساس، در مناطق مختلف به ویژه در ارتفاعات استان به دلیل فعالیت محلی آن در بعضی نقاط رگبار باران و برف، رعد و برق، تگرگ، مه آلودگی، وزش باد شدید و لحظه ای مورد انتظار است.

وی افزود: لازم است فرمانداران شهرستان های استان البرز با توجه به اثر قابل ملاحظه دما، سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل های دائمی و فصلی، اختلال در تردد جاده ای و معابر عمومی، لغزندگی سطح جاده ها و معابر شهری، آبگرفتگی معابر شهری، احتمال خسارت بر سازه های موقت احتمال شکستن و افتادن درختان، کاهش میدان دید، احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات و جاده های کوهستانی، ریزش سنگ و رانش کوه نسبت به اتخاذ تدابیر مناسب اقدام کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری