کد خبر:3080
پ

روزانه ۱۰ هزار ماسک توسط جهادگران البرزی تولید می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ علی ترکاشوند، رئیس سازمان بسیج سازندگی استان البرز در رابطه با اقدامات بسیج سازندگی البرز برای مقابله با بیماری کرونا گفت: همزمان با اعلام شیوع بیماری کرونا در کشور، قرارگاه مبارزه با کرونا در این سازمان تشکیل شد. این قرارگاه به منظور همیاری، کمک رسانی و خدمات […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ علی ترکاشوند، رئیس سازمان بسیج سازندگی استان البرز در رابطه با اقدامات بسیج سازندگی البرز برای مقابله با بیماری کرونا گفت: همزمان با اعلام شیوع بیماری کرونا در کشور، قرارگاه مبارزه با کرونا در این سازمان تشکیل شد. این قرارگاه به منظور همیاری، کمک رسانی و خدمات بهداشتی به شهروندان البرزی به ویژه در مناطق محروم و حاشیه ای استان راه اندازی شد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان البرز، ضدعفونی ۶۰۰ مسجد، مدرسه، بیمارستان و اماکن دیگر، ضدعفونی بیش از دو هزار کوچه و خیابان، توزیع بیش از ۲۰ هزار بسته اقلام بهداشتی شامل دستکش، مواد ضدعفونی و ماسک و توزیع بیش از ۱۵ هزار برگ بروشور را از جمله اقدامات جهادگران البرزی برشمرد و افزود: ۱۵۰ گروه جهادی درگیر عملیات ضدعفونی، آموزش، فرهنگ سازی و تولید ماسک هستند.

وی با اشاره به اینکه برای ضدعفونی معابر و اماکن بیش از ۱۰۰ هزار لیتر آب ژاول مصرف شده است، مطرح کرد: آموزش پیشگیرانه چهره به چهره حدود ۱۰ هزار نفر از شهروندان از دیگر اقدامات جهادگران البرزی است. علاوه بر فعالیت ۳۰ کارگاه تولید ماسک، ۱۰ کارگاه دیگر نیز منتظر دریافت مواد اولیه برای شروع به فعالیت هستند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان البرز با بیان اینکه روزانه ۱۰ هزار عدد ماسک بهداشتی برای پیشگیری از بیماری کرونا توسط جهادگران در کارگاه ها تولید می شود، از دیگر اقدامات بسیج سازندگی را همکاری با بسیج جامعه پزشکی، بسیج اصناف، تشکیل قرارگاه مقابله با کرونا به صورت دفاع موزاییکی تا سطح حوزه ها و راه اندازی مقرهای توزیع ماسک در سطح شهر عنوان کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری