کد خبر:4901
پ

رشد ۳۰ درصدی سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نادر ثناگو مطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: در خرداد ماه سال جاری، ۲۱ مورد درخواست سرمایه گذاری در این منطقه اقتصادی صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۳۰ درصد رشد داشته و درصد تحقق عملکرد این ماه نسبت […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نادر ثناگو مطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: در خرداد ماه سال جاری، ۲۱ مورد درخواست سرمایه گذاری در این منطقه اقتصادی صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۳۰ درصد رشد داشته و درصد تحقق عملکرد این ماه نسبت به برنامه امسال ۸۶ درصد است.

وی با بیان اینکه زیرساخت ها با هدف گسترش سرمایه گذاری داخلی و خارجی در این منطقه توسعه می یابد، اذعان کرد: به منظور حضور هر چه بیشتر سرمایه گذاران خارجی و داخلی، تسهیلاتی را در منطقه فراهم و با هدف امنیت سرمایه گذاری زیرساخت ها را مهیا می کنیم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اضافه کرد: اکنون شرکت های مختلف بین المللی در منطقه در حال سرمایه گذاری هستند. یکی از اولویت های منطقه ویژه اقتصادی پیام این است که زمینه حضور هرچه بیشتر این شرکت ها فراهم شود.

ثناگو مطلق بیان کرد: در سال جهش تولید، مجموعه پیام با هدف تحقق هر چه بیشتر این شعار و حمایت از سرمایه گذاری داخلی، اقدام به بسترسازی و ایجاد زیرساخت های موردنیاز کرده که در این راستا شاهد حضور و سرمایه گذاری قابل توجه ای از شرکت ها به خصوص در بخش آی.سی.تی و دانش بنیان در منطقه وِیژه اقتصادی پیام هستیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری