کد خبر:3993
پ

راه‌اندازی پویش کمک مؤمنانه به خانواده‌های نیازمند در ناحیه سه کرج

ابراهیم فلاح نژاد، مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز با اشاره به آیه ۲۷۴ سوره بقره گفت: طرح پویش کمک مومنانه با الهام از تعالیم دینی، احادیث، روایات و منویات مقام معظم رهبری در آموزش و پرورش این ناحیه در حال شکل گیری و […]

ابراهیم فلاح نژاد، مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز با اشاره به آیه ۲۷۴ سوره بقره گفت: طرح پویش کمک مومنانه با الهام از تعالیم دینی، احادیث، روایات و منویات مقام معظم رهبری در آموزش و پرورش این ناحیه در حال شکل گیری و کارسازی است.

وی افزود: پس از بیانات مقام معظم رهبری در روز میلاد امام زمان عجل الله با حضور شورای معاونین، بسیج فرهنگیان، بسیج دانش آموزی، کارشناس مسئولان انجمن اولیا و مربیان، سازمان دانش آموزی و مشارکت ها و خیرین این ناحیه برای رسیدن به حمایت از اقشار آسیب پذیر تشکیل کارگروه داد.

فلاح نژاد بیان کرد: هدف اصلی این پویش شناسایی و حمایت از خانواده های نیازمند دانش آموزان بی بضاعت، توسعه همبستگی و همیاری مردمی و تلاش جهت کاهش آسیب پذیری مالی اقشار کم درآمد جامعه در آستانه ماه مبارک رمضان است. شماره حساب ۰۰۹۴۳۳۴۵۴۳ در بانک تجارت به نام سازمان دانش آموزی ناحیه سه کرج حساب جمع آوری وجوهات نقدی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری