کد خبر:3688
پ

رئیس دانشگاه آزاد درباره شهریه دانشجویان تصمیم گیری کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه آزاد استان البرز به محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد در خصوص مشکلات متعدد آموزش مجازی و ما به التفاوت شهریه‌ها نامه‌ای ارسال کرد. در این نامه آمده است: پس از اعلان رسمی وزارت بهداشت از ورود و شیوع ویروس کوید ۱۹ در کشور […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه آزاد استان البرز به محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد در خصوص مشکلات متعدد آموزش مجازی و ما به التفاوت شهریه‌ها نامه‌ای ارسال کرد. در این نامه آمده است:

پس از اعلان رسمی وزارت بهداشت از ورود و شیوع ویروس کوید ۱۹ در کشور با تشکیل و دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها چندیست دانشگاه‌های آزاد اسلامی نیز به طبع این دستور دستور تعطیل شده است.

باتوجه به تعطیلی دانشگاه‌ها و توقف رشد علمی کشور، تصمیم دانشگاه آزاد اسلامی بر ادامه آموزش عالی بصورت برگزاری کلاس مجازی اتخاذ شد.این امر از جهاتی، چون اهمیت به سلامت جامعه قابل تقدیر و جهاتی که در ادامه خواهیم گفت قابل تامل است.

ابتدا به گواه اساتید و دا‌نشجویان سرعت اتصال و نیز انتقال دروس از طریق کلاس مجازی به دلایل پشتیبانی‌های ضعیف از جمله دامنه سایت پایین نسبت به ترافیک دانشجویی را میتوان یکی از دغدغه‌های اصلی دانشجویان دانست.متاسفانه پس از گذشت یک هفته از این مسئله همچنان دانشجویان با کندی سایت سردر گم هستند.

از طرفی دانشجویان علوم پزشکی در خواستی مبنی بر ارائه پروتکلی جدید پیرامون واحد‌های بالین خود در بیمارستان‌ها در ایام تابستان دارند چراکه آنطور که شواهد و قرائن موجود نشان میدهد در قرار داد‌های دانشگاه آزاد اسلامی با بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مسئولیت جان دانشجو مبهم است. خواهشمندیم با بررسی این موضوع در صورت لزوم نسبت به اصلاح قرار داد‌ها اقدام فرمایید.

شاید مهم‌ترین اعتراض دانشجویان شهریه‌هایی است که تحت عنوان کلاس حضوری پرداخت کرده اند و حتی برای استفاده از فضای عمومی دانشگاه نیز شهریه پرداخت کرده اند قطعا آموزش مجازی به مراتب کیفیتی پایین‌تر از کلاس حضوری دارد. از شما خواستاریم نسبت به عودت مابه التفاوت تدریس کلاس‌های حضوری و کلاس‌های مجازی لازم جهت بررسی و اقدام را صادر فرمایید.

گفتنی است، رونوشتی از این نامه به دفتر حجت الاسلام رستمی، نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و علی اکبر ولایتی، رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد ارسال شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری