کد خبر:5194
پ

دومین مرحله رزمایش پدافند زیست محیطی گرمدره برگزار شد

جانشین فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۱۲۷شهر گرمدره: دومین مرحله رزمایش پدافند زیست محیطی گرمدره برگزار شد. پاسدار علی بهیم گفت: بسیجیان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در کنار مدافعان سلامت در بخش بهداشت و درمان هستند. پاسدار علی بهیم جانشین فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۱۲۷ گرمدره در حاشیه برگزاری دومین مرحله رزمایش زیست […]

جانشین فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۱۲۷شهر گرمدره:

دومین مرحله رزمایش پدافند زیست محیطی گرمدره برگزار شد.

پاسدار علی بهیم گفت: بسیجیان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در کنار مدافعان سلامت در بخش بهداشت و درمان هستند.

پاسدار علی بهیم جانشین فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۱۲۷ گرمدره در حاشیه برگزاری دومین مرحله رزمایش زیست محیطی در گفت و گو با خبرنگار جهان البرز از گرمدره گفت: این رزمایش با هدف رفع آلودگی، ضدعفونی معابر و حواشی این شهر به منظور امیدآفرینی، حمایت نیروهای مسلح از کادر درمانی و دل گرمی مردم شهر گرمدره صورت گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه بسیجیان با روحیه ای جهادی از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا در میدان بوده اند افزود: اصلی ترین دغدغه ما، دفاع از مردم در برابر این ویروس است. امروز بسیجی ها در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در کنار مدافعان سلامت در بخش بهداشت و درمان هستند و مردم ما همواره نشان داده اند که با اتکا به خداوند، اتحاد و همدلی در صحنه های مختلف حضور دارند.

جانشین فرمانده حوزه گرمدره با بیان اینکه این رزمایش تا زمان نابودی ویروس کرونا ادامه دارد، گفت: توسط بسیجیان و گروه جهادی شهدای گرمدره عملیات گند زدایی و ضد عفونی سطح شهر انجام می شود و همچنان جهاد ادامه دارد .

پاسدار بهیم خاطر نشان کرد : در این رزمایش ضدعفونی سطح شهر، اماکن پرتردد همچون پارک ها، مساجد،نانوایی ها، معابر عمومی و حواشی شهر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ضد عفونی و گندزدایی شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری