کد خبر:4019
پ

دوره های مجازی آموزش گردشگری در البرز برگزار می شود

فریدون محمدی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز از برگزاری دوره های آموزش مجازی گردشگری به علت پیشگیری از ویروس کرونا خبر داد. وی افزود: با عنایت به مکاتبه مدیرکل دفتر مطالعات آموزش گردشگری با ادارات کل استان ها و […]

فریدون محمدی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز از برگزاری دوره های آموزش مجازی گردشگری به علت پیشگیری از ویروس کرونا خبر داد.

وی افزود: با عنایت به مکاتبه مدیرکل دفتر مطالعات آموزش گردشگری با ادارات کل استان ها و ابلاغ به تمامی موسسات دارای مجوز، اجازه برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت دروس نظری به صورت مجازی در استان البرز همچون دیگر استان ها در بازه زمانی ۶ ماهه اول سال جاری داده شده است.

محمدی بیان کرد: با توجه به درخواست موسسات آموزشی این استان دوره های آموزشی مجازی در قالب واحد پلتفرم مشترک ابلاغی برگزار می شود و متقاضیان می توانند پس از ثبت درخواست از طریق سایت اعلام شده به مراکز آموزشی نسبت به انجام آزمون فوق الذکر در دوره های آموزشی معین اقدام کنند.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز در پایان گفت: با توجه به اهمیت آموزش متقاضیان بخش گردشگری و اهمیت این استان به لحاظ قابلیت های بالا در این زمینه رسیدن به جایگاه مناسب در بخش آموزش و توسعه منابع انسانی از اهداف اصلی این اداره کل خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری