کد خبر:4265
پ

دعوت استاندار البرز از شهروندان جهت اهدای خون به بیماران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز با صدور پیامی از شهروندان جهت اهدای خون به بیماران نیازمند در ایام ماه مبارک رمضان دعوت کرد. در متن این پیام آمده است: اهدای خون یک عمل انسان دوستانه و از وظایف اجتماعی شهروندان است؛ اهداکنندگان خون بدون هیچگونه چشمداشت مادی و تنها […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز با صدور پیامی از شهروندان جهت اهدای خون به بیماران نیازمند در ایام ماه مبارک رمضان دعوت کرد. در متن این پیام آمده است:

اهدای خون یک عمل انسان دوستانه و از وظایف اجتماعی شهروندان است؛ اهداکنندگان خون بدون هیچگونه چشمداشت مادی و تنها با هدف انسان دوستی و اعتلای فرهنگ والای ایثار و فداکاری در جامعه با اهدای خون باعث بخشیدن سلامتی و بهبود کیفیت زندگی بیماران نیازمند به خون و فراورد های خونی می شوند.

خون مایع ارزشمندی است که با تمام پیشرفت های علمی و پزشکی هنوز هیچگونه جایگزینی برای آن ساخته نشده است. بیماران تالاسمی، هموفیلی، تصادفات و حوادث، اعمال جراحی و … همواره نیازمند خون شما می باشند؛ وظیفه همه ماست که به رسم انسان دوستی و به شکرانه نعمت سلامتی که خداوند به ما عطا کرده است با اهدای بخشی از خون خود سلامتی و بهبودی را با بیماران عزیز به اشتراک بگذاریم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری