کد خبر:3213
پ

دستگیری کلاهبرداران اسکیمری در پوشش فروشنده دوره گرد در کرج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد اقبالی، رئیس پلیس فتای استان البرز گفت: در پی دریافت چندین فقره پرونده کلاهبرداری با موضوع برداشت از حساب در حالیکه شکات مدعی بودند کارتشان در نزد خودشان بوده، پیگیری موضوع در دستورکار پلیس فتای استان قرار گرفت. رئیس پلیس فتای استان البرز مطرح کرد: در […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد اقبالی، رئیس پلیس فتای استان البرز گفت: در پی دریافت چندین فقره پرونده کلاهبرداری با موضوع برداشت از حساب در حالیکه شکات مدعی بودند کارتشان در نزد خودشان بوده، پیگیری موضوع در دستورکار پلیس فتای استان قرار گرفت.

رئیس پلیس فتای استان البرز مطرح کرد: در بررسی پرینت برداشت ها محرز شد که متهم یا متهمان اقدام به خرید طلا کرده اند و اغلب برداشت ها از یک دستگاه پوز انجام شده است که با تحقیقات تکمیلی، مالک دستگاه پوزی که برداشت ها از آن انجام شده بود شناسایی شد. با انجام اقدامات پلیسی صورت گرفته بر روی سوژه در نهایت محل کار وی که یک کافی نت در پیشاهنگی کرج بود شناسایی و متهم نیز طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.

وی افزود: نامبرده ابتدا منکر هرگونه جرمی شد اما در نهایت اعتراف کرد که با همدستی یک خانم و آقا به عنوان فروشنده دوره گرد اقدام به فروش میوه در مناطق حصارک و گلشهر کرج کرده و با کپی کارت بانکی شهروندان با دستگاه اسکیمر و از طریق دستگاه پوزی که در کافی نت بود اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب ۲۰ نفر از شهروندان به مبلغ سه میلیارد ریال کرده و از طلافروشی های شهر های مختلف استان قزوین اقدام به خرید طلا می کردند.

اقبالی با بیان اینکه در بازرسی از محل کافی نت دو دستگاه اسکیمر، ۱۰ عدد کارت کپی شده و دستگاه پوز سیار کشف شد، عنوان کرد: با تحقیقات پلیس گسترده مخفیگاه دو نفر دیگر از متهمان نیز در منطقه گلدشت کرج شناسایی و نامبردگان طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و از آن ها تعداد ۱۹ عدد مهر جعلی کشف شد. تاکنون پنج نفر از مالباختگان شناسایی شده اند و تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری