کد خبر:3148
پ

دستگیری عاملان تولید و توزیع الکل های دست ساز غیرمجاز در البرز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در پی تولید و توزیع مقادیر زیادی الکل دست ساز غیرمجاز در سطح استان و رواج این باور غلط در برخی از افراد جامعه که با خوردن الکل می توان در مقابل ویروس کرونا خود را مصون کرد، ۱۵ […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در پی تولید و توزیع مقادیر زیادی الکل دست ساز غیرمجاز در سطح استان و رواج این باور غلط در برخی از افراد جامعه که با خوردن الکل می توان در مقابل ویروس کرونا خود را مصون کرد، ۱۵ نفر جان خود را از دست دادند و چند نفر از شهروندان نیز مصدوم شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز بیان کرد: در راستای تامین امنیت روانی جامعه اقدامات ویژه ای از سوی کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان برای شناسایی عوامل توزیع و فروش این الکل های تقلبی انجام شد.

وی افزود: با انجام تحقیقات گسترده پلیسی، سه نفر از عوامل تولید و توزیع الکل های دست ساز غیرمجاز در کرج و ساوجبلاغ شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی طی چندین عملیات غافلگیرانه دستگیر و ۵۸ بطری ۶۰۰ سی سی با مارک الکل طبی آماده توزیع، ۷۰ بطری خالی و چندین دستگاه بسته بندی الکل های تقلبی کشف شد.

نادربیگی اظهار کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های تکمیلی اعتراف کردند که مواد اولیه ضد عفونی کننده را از شخصی در شهرستان اشتهارد خریداری کرده اند که نامبرده نیز بلافاصله دستگیر و از مخفیگاه وی ۴۰ لیتر مواد اولیه تهیه الکل غیرمجاز کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز خاطرنشان کرد: الکل های کشف شده برای بررسی میزان و نوع مواد به کار گیری شده به اداره تشخیص هویت این پلیس ارسال و نتیجه تحقیقات متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری