کد خبر:5114
پ

دستگیری سارق زورگیر در کمتر یک ساعت

سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت با شیوه زورگیری در منطقه حصارک، بررسی موضوع در دستورکار کلانتری ۱۶ حصارک قرار گرفت. وی ادامه داد: بلافاصله ماموران گشت به محل سرقت اعزام […]

سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت با شیوه زورگیری در منطقه حصارک، بررسی موضوع در دستورکار کلانتری ۱۶ حصارک قرار گرفت.

وی ادامه داد: بلافاصله ماموران گشت به محل سرقت اعزام شدند؛ در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد فردی داخل پارک در حال تردد بوده که در این حین دو نفر به سمت وی آمده و به زور و تهدید اقدام به سرقت اموال شخصی وی کرده و از محل متواری شده اند.

گودرزی مطرح کرد: ماموران مشخصات ظاهری سارقان را از مالباخته دریافت و با انجام اقدامات پلیسی و گشت زنی هدفمند در نقاط جرم خیز، یکی از سارقان را در خیابان های همجوار شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را در کمتر از یک ساعت دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری همدست متهم ادامه دارد، اظهار کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری به صراحت به جرم خود اعتراف کرد. در این خصوص پرونده تشکیل و با دستور مقام قضائی برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی استان ارسال شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری