کد خبر:4141
پ

دستگیری سارق حرفه ای داخل خودرو با ۲۵ فقره سرقت در ساوجبلاغ

سرهنگ علی سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در ساوجبلاغ موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت. وی افزود: ماموران انتظامی این شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات تخصصی در […]

سرهنگ علی سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در ساوجبلاغ موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی این شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات تخصصی در این زمینه یک نفر را که از سارقان حرفه ای و سابقه دار بود شناسایی و وی را با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ بیان کرد: متهم در تحقیقات پلیسی به ۲۵ فقره سرقت داخل خودرو اقرار کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سلیمانی با تأکید بر اینکه مقابله جدی با سارقان در اولویت برنامه های پلیس استان البرز در سال جاری است، اذعان کرد: پلیس در راستای مقابله با سارقان و مجرمان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری