کد خبر:4253
پ

دستگیری سارقان کابل های مخابراتی منطقه کمالشهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد نادربیگی ضمن اعلام خبر شناسایی و دستگیری چهار نفر از سارقان کابل های مخابراتی در مخفیگاه آنان در شهرستان شهریار استان تهران گفت: این سارقان در ساعات پایانی شب اقدام به سرقت بیش از ۵۰۰ متر از کابل های مخابراتی منطقه کمالشهر کرده بودند که این […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد نادربیگی ضمن اعلام خبر شناسایی و دستگیری چهار نفر از سارقان کابل های مخابراتی در مخفیگاه آنان در شهرستان شهریار استان تهران گفت: این سارقان در ساعات پایانی شب اقدام به سرقت بیش از ۵۰۰ متر از کابل های مخابراتی منطقه کمالشهر کرده بودند که این موضوع در ارتباط این منطقه با سایر مناطق اختلال ایجاد کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از توقیف چهار دستگاه خودرو و یک دستگاه تراکتوری استفاده شده در سرقت خبر داد و بیان کرد: این سارقان در بازجویی های مأموران به سرقت های متعدد کابل های مخابراتی در تهران و کرج اعتراف کردند. مقدار زیادی پوسته های کابل مخابراتی و ابزارآلات سرقتی به ارزش بیش از ۴۰ میلیارد ریال نیز از مخفیگاه سارقان کشف شد. تحقیقات پیرامون کشف سایر سرقت ها و شناسایی خریداران اموال مسروقه ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری